Meneer Monster

De Grote 5 (3 t/m 100 jaar)
Grafisch, visueel en muzikaal spektakel
zo 5 okt ’25
zo 5 okt ’25

Een hilarisch spektakel met opzwepende beats en uitzinnige kostuums.

Ken jij de vijf grootste dieren van Afrika? De olifant, de leeuw… en wat waren die andere drie ook alweer? Meneer Monster laat ze allemaal zien, van héél dichtbij! Reis mee naar de Afrikaanse steppes en geniet van een paradefeest waarin grote, uitbundige kostuums de hoofdrol spelen.

Deze voorstelling speelt zich af op een lange mat, met aan weerszijden drie rijen bankjes waarop het publiek plaatsneemt. Je zit dus heel dicht op de voorstelling, maar geen zorgen: iedereen zit achter een stevig koordje, want we verwachten De Grote Vijf op het toneel!

De voorstelling was eerder in ons theater te zien en werd door onze bezoekers gewaardeerd met een 9.

Meer Meneer Monster? Op zondag 8 maart staat de voorstelling De Waanzinnige Boomhut Van 13 Verdiepingen in ons theater.

Onderdeel van

OVER

De mannen van Meneer Monster maken graag beeldend theater vol spelplezier, fysieke slapstick en fantasierijke werelden, dicht op het publiek en buiten de lijntjes waar het kan. Met De Waanzinnige Boomhut Van 13 Verdiepingen wonnen ze in 2018 zowel de Zapp Theaterprijs als een VSCD Zilveren Krekel. 

Meneer Monster werd in 2013 opgericht door Christiaan Bloem, Chris Koopman, Olaf van de Ven en Ben Visser en kreeg in korte tijd grote bekendheid door internationale jeugd-bestsellers te bewerken tot volwassen jeugdvoorstellingen. Het gezelschap speelde voorstellingen in Nederland, België, Frankrijk, Polen, Italië, Zuid Afrika, China en Taiwan.

Inschrijven voor onze nieuwsbrief