Wim Helsen

Welkom Ongemak
Pijn, verveling en ongemak
do 21 mei ’26 20:15
do 21 mei ’26
20:15
  • do 21 mei ’26
    20:15
    Grote Zaal
    Vanaf vr 16 mei ’25 17:00

Intelligent, spitsvondig, vreemd en zeer vermakelijk.

De voorstellingen van de Vlaamse cabaretier en acteur Wim Helsen hebben vaak een absurdistisch karakter. Helsen won in zijn carrière al meerdere cabaretprijzen, waaronder de Neerlands Hoop en twee Poelifinario's. Hij heeft met zijn unieke en absurdistisch theatrale stijl inmiddels een rotsvaste plek aan de Nederlandse cabarettop verworven. 

Wim heeft een boodschap voor zijn publiek:

“Welkom Ongemak is een voorstelling met een boodschap. Die luidt zo: Pijn is uw vriend. Verveling is uw vriend. Ongemak is uw vriend. Wim Helsen is uw vriend. Dat wordt lachen! Dag hoor!”.

 

OVER

Buiten het theater is Wim Helsen regelmatig te zien op de Nederlandse en Vlaamse televisie. In Nederland werkte hij mee aan programma's als Vara Laat, Onder De Tram en Man Bijt Hond. Op de Vlaamse tv in onder meer Clinch, Comedy Casino, De Ronde en De Slimste Mens Ter Wereld. In het laatstgenoemde programma is Helsen actief als jurylid.

Inschrijven voor onze nieuwsbrief